Mihr: Yeni Organik Bakım Serisi

Mihr: Yeni Organik Bakım Serisi

Mihr: Yeni Organik Bakım Serisi

Kozmetikte kullandığınız ürünlerin içeriğinde parfüm paraben bulunmaktadır ve bu kesinlikle alerji reaksiyonunu arttırır. Prof Saraçoğlu markası 2016 yılı itibariyle kozmetik ürünlerinde ETKO sertifikasyonuna geçmiştir. Türkiye çıkışlı uluslararası bir kuruluş olan ETKO (Ekolojik Tarım Kontrol Organizasyonu), ürünlerin insan sağlığına uygunluğunu garanti altına almaktadır. Herkes sağlıklı bir cilde sahip olmak ister, bunun için almış olduğunuz ürünlerin doğallığına özen göstermeniz gereknektedir. Bu nedenle Prof Saraçoğlu markası olarak bizler, her zaman doğal ürünlerin tercih edilmesini tavsiye ediyoruz.

Prof Saraçoğlu Mihr serisi paraben, parfüm,silikon içermez ve günlük bakımlarınız için güvenilir çözümler sunar.

 

Prof Saraçoğlu Mihr Serisi ürünleri ETKO ORGANİK SERTİFİKASI'na sahiptir.

 

Prof Saraçoğlu Mihr serisi Anti-Aging Krem:

Tüm organik bitkisel içeriği cildin sıkılaşmasına, yatışmasına, güçlenmesine ve yenilenmesine katkıda bulunur. Etkili nemlendirme sağlar. Cildin ipeksi pürüzsüzlüğüne ve ışıltısına yeniden kavuşmasına yardımcı olur. Anti-Aging bakıma ihtiyacı olan tüm ciltler için kullanımı uygundur.

 

Prof Saraçoğlu Mihr Organik Gece Bakım Kremi: 

Gece bakım kremi cildi nemlendirir, besler ve sıkılaştırıcı aktif bileşenlerinin etkisi ile yaş alma belirtilerinin engellemesine yardımcı olur. Dış saldırılara karşı korunan cilt günü daha konforlu geçirir. Aktif bileşenleri cildi yatıştırır ve cildin gerçek ışıltısına, yumuşaklığı ile birlikte kavuşmasına yardımcı olur.

 

Bloga dön