Müşteri Hizmetleri ve Güvenli Alışveriş

Müşteri Hizmetleri : 0 (224) 220 70 10 - GSM : 0 552 220 70 10

www.profsaracoglubursa.com adresine vermiş olduğunuz siparişleri aynı gün içerisinde iptal ettirebilirisiniz.

Siparişinizi iptal ettirmek için Lütfen 0(224)220 70 10 ve 0(552)220 70 10 nolu telefondan arayarak şunları yapınız.

- Sipariş veren kişi olmak zorundasınız ve Güvenliğiniz için sorulan sorulara doğru cevap vermelisiniz
- Sipariş numaranızı bildiriniz.
- Sipariş tutarını teyit ediniz.
- Kredi Kartı bilgileriniz kesinlikle sorulmayacaktır ve soran olursa kesinlikle vermeyiniz.
- Siparişiniz iptal edilecektir ancak ay sonunda gelen ekstrenizi kontrol ediniz.


Tüketici Hakları
Sitemiz, tüketici haklarını korumayı en öncelikli kuralları arasında tutmaktadır. Bu anlamda, Sitemizde alışverişleriniz sırasında yaşadığınız ürün ve servis kaynaklı her türlü sorun titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

Prof Saracoğlu Bursa bir Bursa Endüstri San. Tic. Ltd. Şti. kuruluşudur.
Cumhuriyet Cd. Apolyont Han C Blok No:9 Osmangazi/BURSA
Telefon: 0 (224) 220 70 10 / 0(552) 220 70 10 


İADE&TESLİMAT BİLGİLERİ
İADE ŞARTLARI…
Sitemizde satılan tüm ürünler üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır.

İade süresi kaç gün?
 Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

İade şartları nelerdir?
 İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.
 • Ürünün faturası,
 • İade formu,
 • 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte
 eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Ancak bazı kategorilerimizde ürün ve hizmetlerin doğası gereği farklı iade koşulları uygulanabilmektedir. Ürün satın almadan önce genel iade prosedürüne  göre farklılık gösteren ürünlerin aşağıda yer alan iade şartları öncelikli olarak geçerlidir.

Ödemenin iadesi ürün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1 – 3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır. Bazı doğal sağlık ürünlerinin hiçbir şekilde iadesi kabul edilmemektedir

 

Nasıl iade edeceğim?

Ürünü tarafımıza göndermeden önce iade talebinizi profsaracoglu@bursaendustri.com  adresimizden yahut istibat telefonlarımızdan tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. Teknik departmanımız tarafından iade ile ilgili gönderim onayının size iletilmesinden sonra ürünü güven duyduğunuz bir Kargo firması ile tarafımıza gönderiniz. Onay bilgisi size telefon veya mail yoluyla bildirilecektir. Kargo firmaları ile yapılan gönderilerin ücreti gönderen kişiye aittir. Karşı ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir. Teknik servisimize gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. Hangi ürünler iade alınır? Ürünün orijinalliğini, hijyenikliğini ve tekrar satılabilirliğinin korunması gerekmektedir. Bu nedenle herhangi bir şekilde ürün ambalajı hasarlı ürünleri, ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip olmuş ve benzeri durumlarda ürünleri iade alamamaktayız. Ürünün iadesi durumunda sizden ricamız ürünü iade nedeninizi bize belirtmenizdir.


TESLİMAT BİLGİLERİ…
» Kategorilere göre özel teslimat şartları var mıdır?
Sitemizde kategorilerinde sunulan ürün ve hizmetlerin farklı özellikleri nedeniyle taşıma ve teslimat koşulları zaman zaman değişiklik gösterebilmektedir.

 » Gönderim kısıtlamaları var mıdır?
 Yasal düzenlemeler ve ürünlerin özel nitelikleri gereği, bazı kategorilerde özel teslimat kısıtlamaları koymaktadır.

 

MÜŞTERİ HİZMETLERİ
Web sitemiz ve ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınızı profsaracoglu@bursaendustri.com  adresine iletebilir yada iletişim bilgilerimizdeki telefon ve fax numaralarını kullanabilirsiniz.  En kısa sürede Müşteri Temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir. 

Siparişlerim kaç günde elimde olur? 
Gönderilerimiz size anlaşmalı kargo firmaları ile teslim edilecektir. Ürününüz siparişinizi verdiğiniz ertesi gün kargoya teslim edilir. Siparişi verdiğinizden en geç 5 iş günü içerisinde ürün teslim edilecektir.

Kredi Kartı Sorunları
Kredi kartınızın kullanılabilir limitinin yetersiz olması, Kart numarasını hatalı girmeniz, kartınızın son kullanma tarihinin geçmiş olması yada yanlış girmeniz, Onay işlemi sırasında geçici bağlantı sorunları yaşanması kredi kartınızdan işlem yapılmasını engelleyecek sorunlardır.
Sanal Kart kullandığınızda kartınızın hesabındaki limitin yeterli olup olmadığını kontrol ediniz.
Daha fazla bilgi için bankanızla görüşünüz.

KDV
www.profsaracoglubursa.com 'da listelenen tüm fiyatlara KDV dahildir.

Siparişleriniz,
Aras Kargo ile gönderilmektedir. 
Türkiye'nin her yerine en geç 3 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.

 

Güvenli Alışveriş:

 (SSL nedir diye merak ediyorsanız bu sayfanın altındaki notlarımızı okuyabilir yahut http://www.telekom.com.tr/v2/sss/internet-sorular/252-ssl-nedir linkini takip edebilirsiniz)

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ DETAYLAR
Sistemimiz güvenlik nedeni ile bütün ziyaretçilerimiz için farklı oturum başlattığından cookie sistemine gereksinim duymamaktadır. Bu nedenle browser (Internet Explorer, Netscape, vs..) ayarlarında herhangi bir değişiklik yapmanız gerekmemektedir ve bu sistem sizi hiç bir şekilde takibe almamaktadır. 

Veri Güvenliği
Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır. Dermokozmetikonline.com kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder. 

Sitemizde Kredi Kartları Güvenliği Nasıl Sağlanır?
Sitemizden, alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Sistemimiz bu amaçla kurulmuş, verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin kontrolünü gerçekleştiren bir Kredi Kartları Sahtekarlığı (Fraud) Departmanı mevcuttur… Bu yüzden, sitemizden sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal bilgilerin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-mailin müşteriye yollanması gereklidir , bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşterilerle telefonla irtibata geçilmektedir.

128 Bit SSL sertifikalı sitemizde, e-ticaret Sanal POS sistemi kullanılmaktadır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak 128 bit SSL protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur. 

Kredi Kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfanın sağ alt köşesinde bulunan kilit resmi bu sayfanın SSL ile şifrelendiğini gösterir ve üzerine tıkladığınızda şifrelemenin hangi firmaya ait olduğunu belirtir. 

Online Alışverişlerde Önemli Güvenlik Unsurları
Sanılanın aksine, kullanıcıların kredi kartı bilgileri çoğu zaman internet üzerinden yapılan alışverişlerde değil fiziki ortamlarda çalınmaktadır. Bu nedenle kredi kartınızı günlük hayatta kullanırken lütfen dikkatli olun, kredi kartı numaranızı, son kullanma tarihini ve CVC (Güvenlik numarası) numarasını başkalarına vermeyiniz. Restoran, mağaza gibi fiziki ortamlarda çalınan kredi kartı bilgileriyle alışveriş yapmaya çalışan sahtekarlara karşı önlemler alan e-ticaret siteleri bu sahtekarları yakaladıkları anda kredi kartının gerçek sahibiyle irtibata geçmektedirler, bu gibi durumlarda bizlerle işbirliği yapınız. Ay sonu gelen ekstre bilgilerini dikkatli kontrol ediniz; size birşey ifade etmeyen alışverişler için ilgili firmalarla irtibata geçiniz. 

İnternetten alışveriş yaparken bildiğiniz firmaları tercih ediniz. Bilgi hattı veya müşteri hizmetleri servisi bulunan siteleri tercih ediniz. Bu sayede aklınıza takılan bütün konular hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Internet sitesinde firmanın açık adresinin ve telefonun yer almasına dikkat ediniz. Bilmediğiniz bir firmadan alışveriş yapacaksanız alışverişinizi yapmadan ürünü aldığınız mağazanın bütün telefon / adres bilgilerini not ediniz ve eğer güvenmiyorsanız alışverişten önce telefon ederek teyid ediniz. 

profsaracoglubursa.com Bursa Endüstri San.Tic.Ltd.Şti. tarafından yayınlanmaktadır.

Adres:  Cumhuriyet Cd. Apolyont Han. C Blok No:9 Osmangazi / Bursa

Telefon: 0 (224) 220 70 10 / 0 (552) 220 70 10